Buď šťastný, buď šťastná

Autor: Róbert Adamec | 8.9.2013 o 16:22 | Karma článku: 6,68 | Prečítané:  773x

Môžeš byť tým, čím naozaj chceš byť. Ak tomu neveríš, nebudeš šťastný/á. Byť šťastným je však Božie právo v tebe. A nikto nemá právo oberať ťa o to, aby si bol/a skutočne šťastný/á. Pretože zmyslom života je byť šťastným.

Neboj sa byť šťastný/á, chci byť šťastný/á a buď šťastný/á. Neboj sa zanechať za sebou všetko, čo ťa nenapĺňa šťastím alebo ti dokonca v šťastí bráni. Nikto a nič nemá právo oberať ťa o to, aby si bol/a šťastný/á. Ak je to práca, daj výpoveď. Ak je to partner, rozíď sa s ním. Ak je to rodina, odíď od nej. Ak je to firma, ukonči jej činnosť. Ak sú to priatelia, vystúp z ich kruhov. Ak je to spoločnosť, emigruj. Ak je to cirkev, vystúp z nej. Byť šťastný, to je Božie právo V TEBE.

Boh je dokonale šťastný a chce, aby si Mu bol/a podobný/á. Veď tvoje pravé, bytostné Ja a Boh sú JEDNO. To je najväčšie, dlho skrývané tajomstvo. Dnes ťa za šírenie tejto oslobodzujúcej Pravdy nikto neukrižuje ako kedysi ukrižovali Ježiša, ktorý túto pravdu šíril a vravel: "Spoznaj pravdu a táto pravda ťa oslobodí." Nemýľ sa, cirkev nehlása túto pravdu a keby mala moc ako kedysi, každý, kto by hlásal toto tajomstvo by znovu odvisol. Pravá cirkev však pozostáva z tých, ktorí poznali pravdu a idú po jej cestách. Tí síce môžu byť aj súčasťou viditeľnej organizácie, ktorá si privlastnila meno "cirkev", ale aj nemusia.

Ty sa však neboj byť šťastný/á! Boh je dokonale šťastný, pretože robí len to, s čím sa dokonale stotožňuje. Robí len to, čo SKUTOČNE CHCE robiť. Nerob to, čo v skutočnosti nechceš robiť. Nebuď tam, kde nechceš byť. Tvoja PRAVÁ VOĽA nech je ti zákonom.

Môžeš byť tým, čím naozaj CHCEŠ BYŤ. Ak tomu neveríš, nebudeš skutočne šťastný/á, pretože sa vždy radšej rozhodneš zotrvať v starých štruktúrach a staneš sa nepodobný svojmu PRAVÉMU JA. V strachu, že zostaneš sám/sama, že sa ocitneš na ulici, nezaistený/á a bez istôt, radšej obetuješ sám/sama seba kvôli omrvinkám zo stolu šťastia napriek tomu, že BOH PRE TEBA PRIPRAVIL CELÝ TENTO STOL.

A keď sa rozhodneš byť šťastný/á, nepočúvaj skazených a v skutočnosti nešťastných ľudí, ktorí ťa budú manipulovať všelijakými ideológiami a morálkami, že je to tvoj egoizmus, hedonizmus a podobne. Sú to len racionalizácie ľudí, ktorí zapredali sami seba a nevypočuli v sebe Božie volanie: "Buď šťastný, buď sám sebou, buď šťastná, buď sama sebou." Opak je totiž pravdou - najhorší egoisti sú ľudia nešťastní. Zapamätaj si to a všímaj si to všade okolo seba. Je to zákonitosť. Moralizmus, ideologizmus, fanatizmus, egoizmus, sebastrednosť, necitlivosť a všetko špatné na tomto svete pochádza od tých, ktorí nie sú šťastní. Buď šťastný, buď šťastná. Zmyslom života je byť šťastným.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Čo by nasledovalo, ak by súd rozpustil Kotlebovu ĽSNS?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

DOMOV

Generálny prokurátor navrhol zrušiť Kotlebovu stranu

Najvyšší súd obdržal podnet na rozpustenie ĽSNS.

KOMENTÁRE

Podnet proti Kotlebovi? Krok, ktorý musel prísť

Návrh na zrušenie je normálnou obrannou reakciou spoločnosti.


Už ste čítali?