Buď šťastný, buď šťastná

Autor: Róbert Adamec | 8.9.2013 o 16:22 | Karma článku: 6,68 | Prečítané:  793x

Môžeš byť tým, čím naozaj chceš byť. Ak tomu neveríš, nebudeš šťastný/á. Byť šťastným je však Božie právo v tebe. A nikto nemá právo oberať ťa o to, aby si bol/a skutočne šťastný/á. Pretože zmyslom života je byť šťastným.

Neboj sa byť šťastný/á, chci byť šťastný/á a buď šťastný/á. Neboj sa zanechať za sebou všetko, čo ťa nenapĺňa šťastím alebo ti dokonca v šťastí bráni. Nikto a nič nemá právo oberať ťa o to, aby si bol/a šťastný/á. Ak je to práca, daj výpoveď. Ak je to partner, rozíď sa s ním. Ak je to rodina, odíď od nej. Ak je to firma, ukonči jej činnosť. Ak sú to priatelia, vystúp z ich kruhov. Ak je to spoločnosť, emigruj. Ak je to cirkev, vystúp z nej. Byť šťastný, to je Božie právo V TEBE.

Boh je dokonale šťastný a chce, aby si Mu bol/a podobný/á. Veď tvoje pravé, bytostné Ja a Boh sú JEDNO. To je najväčšie, dlho skrývané tajomstvo. Dnes ťa za šírenie tejto oslobodzujúcej Pravdy nikto neukrižuje ako kedysi ukrižovali Ježiša, ktorý túto pravdu šíril a vravel: "Spoznaj pravdu a táto pravda ťa oslobodí." Nemýľ sa, cirkev nehlása túto pravdu a keby mala moc ako kedysi, každý, kto by hlásal toto tajomstvo by znovu odvisol. Pravá cirkev však pozostáva z tých, ktorí poznali pravdu a idú po jej cestách. Tí síce môžu byť aj súčasťou viditeľnej organizácie, ktorá si privlastnila meno "cirkev", ale aj nemusia.

Ty sa však neboj byť šťastný/á! Boh je dokonale šťastný, pretože robí len to, s čím sa dokonale stotožňuje. Robí len to, čo SKUTOČNE CHCE robiť. Nerob to, čo v skutočnosti nechceš robiť. Nebuď tam, kde nechceš byť. Tvoja PRAVÁ VOĽA nech je ti zákonom.

Môžeš byť tým, čím naozaj CHCEŠ BYŤ. Ak tomu neveríš, nebudeš skutočne šťastný/á, pretože sa vždy radšej rozhodneš zotrvať v starých štruktúrach a staneš sa nepodobný svojmu PRAVÉMU JA. V strachu, že zostaneš sám/sama, že sa ocitneš na ulici, nezaistený/á a bez istôt, radšej obetuješ sám/sama seba kvôli omrvinkám zo stolu šťastia napriek tomu, že BOH PRE TEBA PRIPRAVIL CELÝ TENTO STOL.

A keď sa rozhodneš byť šťastný/á, nepočúvaj skazených a v skutočnosti nešťastných ľudí, ktorí ťa budú manipulovať všelijakými ideológiami a morálkami, že je to tvoj egoizmus, hedonizmus a podobne. Sú to len racionalizácie ľudí, ktorí zapredali sami seba a nevypočuli v sebe Božie volanie: "Buď šťastný, buď sám sebou, buď šťastná, buď sama sebou." Opak je totiž pravdou - najhorší egoisti sú ľudia nešťastní. Zapamätaj si to a všímaj si to všade okolo seba. Je to zákonitosť. Moralizmus, ideologizmus, fanatizmus, egoizmus, sebastrednosť, necitlivosť a všetko špatné na tomto svete pochádza od tých, ktorí nie sú šťastní. Buď šťastný, buď šťastná. Zmyslom života je byť šťastným.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súdy v Trenčíne odmietajú riešiť Galkovu kauzu odpočúvania

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.

AUTO

Anketa o Svetové auto roka 2018 sa ponesie v znamení SUV

Posledný ročník vyhral Jaguar F-Pace.


Už ste čítali?