Príroda dýcha. Dýchajme spolu s ňou.

Autor: Róbert Adamec | 7.7.2013 o 11:58 | (upravené 7.7.2013 o 12:13) Karma článku: 3,85 | Prečítané:  253x

Tisícročia ľudia vnímali svet ako živý organizmus. Tento prirodzený postoj k svetu zanikol až nástupom racionalizmu a my sme stratili živý kontakt s prírodou a jej vibráciami. Možno je načase tento vzťah znovu vybudovať.

Z hľadiska numerológie (prastará veda o vibračných kvalitách čísel) pripadá dnešný deň kvalite čísla 2 (7+7+2+0+1+3=20=2). Vibračná kvalita čísla 2 predstavuje silu vyrovnávania, zahladzovania extrémov, silu protikladu k tomu, čo práve prežívame. Táto vibrácia vedie k harmonizácii nášho rozbúreného vnútra. Je to sila pokoja. Áno, aj pokoj je SILOU!!!

Tisícročia ľudia vnímali svet ako živý organizmus, ktorý pravidelne dýcha, cyklicky sa mení a tak každú chvíľu vystupuje na povrch jedna z jeho základných kvalitatívnych zložiek. Tento postoj, pre človeka prirodzený, zničil až nástup racionalizmu a moderného odživotneného myslenia. Sú však ľudia, ktorí dodnes prirodzene cítia túto duchovnú klímu a intuitívne tomu prispôsobujú svoj denný program. Často ani nevedia prečo tak robia, ale pritom neustále akoby surfovali po vibračných vlnách kozmu.

My, ľudia zo sídliska, betónoví racionalisti, odprírodnení a bez hlbokých koreňov v nevedomí si znovu musíme nachádzať cestu k prirodzenosti a vedome sa snažiť harmonizovať so spodnými prúdmi tohto sveta. Pre nás je dnešok vhodný na výlet do prírody, do lesa, parku, k pomaly a pokojne tečúcej riečke alebo pokojnému jazierku. Pokiaľ možno o samote alebo len v kruhu najbližších, ktorí chcú zdieľať naše mlčanie.

Nebudem vás presviedčať, čo to s vami urobí. Presvedčíte sa sami. Ja idem. Na stretnutie s duchmi prírody. Už ma čakajú. Príroda dýcha. Dýchajme spolu s ňou.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Čo by nasledovalo, ak by súd rozpustil Kotlebovu ĽSNS?

Poslanci ĽSNS by o svoj mandát neprišli. Ich stranícka kasa by sa však zrejme vyprázdnila

DOMOV

Generálny prokurátor navrhol zrušiť Kotlebovu stranu

Najvyšší súd obdržal podnet na rozpustenie ĽSNS.

KOMENTÁRE

Podnet proti Kotlebovi? Krok, ktorý musel prísť

Návrh na zrušenie je normálnou obrannou reakciou spoločnosti.


Už ste čítali?