Cesty v Duši: impregnovaná magická hudba

Autor: Róbert Adamec | 23.6.2012 o 12:33 | (upravené 23.6.2012 o 13:25) Karma článku: 8,37 | Prečítané:  400x

Seriál Cesty v Duši venujem metódam praktickému hermetizmu pre rozvoj vášho ducha, duše a tela. Skutočným cieľom mágie vždy bola terapia, sebapoznanie a objavovanie skrytých schopností človeka, čiže vytváranie vyšššej kvality života jednotlivcov i celej spoločnosti. Ak ste počuli niečo iné, klamali vás! Mágia je od Boha, t.j. sám Život je z podstaty magický. Viac o tom sa dočítate v článku Mágia a moderné myslenie na mojom blogu. V seriáli Cesty v Duši vám ponúkam duchovné nástroje, pomocou ktorých môžete pozitívne budovať svoju osobnosť a stávať sa skutočne sami sebou. Nezostaňte však pasívnymi konzumentami týchto darov, pochopte princíp a sami začnite pozitívne tvoriť. Vaša duša a duch majú tieto schopnosti prirodzene v sebe, stačí na nich vytrvalo pracovať. Je to to isté ako posilňovanie svalov, aby zosilneli, treba sa im pravidelne venovať. V tejto časti vám ponúkam ukážku impregnovanej magickej hudby, ktorá upokojuje myseľ, buduje vôľu a zbavuje tak človeka strachu a úzkostí.

 

Impregnovaná magická hudba, využívajúca vibrácie ľudského hlasu, mantrického spevu a zvukové kulisy podľa tónovej stupnice praktickej kabaly. Každý tón predstavuje jedinečnú vibráciu univerzálnych duchovných síl, ktorých aktiváciou dochádza k posilneniu ľudského ducha, duše a tela. Mantra impregnuje tieto univerzálne sily konkrétnou ideou, ktorá sa vôľou a imagináciou prenáša do ľudského podvedomia. Ide teda o magický rituál, prevedený do hudobnej podoby. Podľa toho, akou ideou je impregnovaná daná hudobná kulisa a aké tóny využíva sa v ľudskom vedomí dosahuje uskutočnenie danej idey, pokiaľ je človekom vedome prijatá. Ide o systém, ktorý som vytvoril na základe znalostí a skúseností praktického hermetizmu. Dosiaľ som sa stretol s praktizovaním tzv. impregnovaného jedla (eucharistia), impregnáciou vody, či rôznych predmetov a priestorov. S impregnáciou hudby som sa dosiaľ nestretol a keďže mám hudbu rád a rád ju tvorím, logicky ma napadla táto forma impregnácie. Možno to nie je originálne a niekto vo svete to už robí, ale dosiaľ som sa s tým nestretol. Avšak každý rituál prírodných a starovekých národov, využívajúci hudbu ako podporný prostriedok magického aktu je vlastne obdoba impregnovanej magickej hudby. Tejto praxi venujem hudboný projekt, ktorý som nazval Sephiroth, podľa takzvaných „sefir“ (emanačných sfér) v mystickom systéme, zvanom Kabala. V mystickom zmysle teda ide o skutočnú HUDBU SFÉR, spev samotného Kozmu, ako ho kedysi nazval filozof Platón.V tejto skladbe sú využité vibrácie A a B zo sytému praktickej kabaly podľa Františka Bardona. Spolu s mantrou HEJEL RAN (vysvetlenie spôsobu tvorenia mantier viď v predošlej časti seriálu Cesty v Duši) spôsobujú ľudskej duši úľavu od strachu a úzkosti, otvárajú myseľ a prinášajú tak poznanie hlbších súvislostí života. Ak vedome chcete získať toto posilnenie duše a ducha, uvoľnite sa, myslite na to, že do seba prijímate túto ideu a predstavte si, že vo vás dochádza k celkovému uvoľneniu a že strach, ktorý vás trápil ustupuje. Potom si pustite túto skladbu a len tak počúvajte.

Želám vám hlboký vnútorný mier.

Túto skladbu som umiestnil aj na you tube, tu je link:

http://www.youtube.com/watch?v=jSQypW6U1SM

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súdy v Trenčíne odmietajú riešiť Galkovu kauzu odpočúvania

Obžaloba na bývalého šéfa Vojenského obranného spravodajstva Pavla Brychtu leží na súde od februára 2016. Najvyšší súd mu teraz prikázal konať.

KOMENTÁRE

Česi mieria do čiernej diery Európy. Všetko pre korunu

Je možné, že šanca ľahkého vstupu do eurozóny zmizne.

AUTO

Anketa o Svetové auto roka 2018 sa ponesie v znamení SUV

Posledný ročník vyhral Jaguar F-Pace.


Už ste čítali?